Cal-Chip Electronics RM10J271CT
0805 270Ω ±5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Email: ys@jepsun.com
|---|---|
| 型号编码 | RM10J271CT |
| 品牌 | Cal-Chip Electronics |
| 封装 | 0805/2.0*1.2mm |