Cal-Chip Electronics RM12F6811CT
1206 6.81kΩ ±1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RM12F6811CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装1206/3.2*1.6mm