Cal-Chip Electronics GMC04CG220J50NT
0402 22pF ±5% 50V C0G
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码GMC04CG220J50NT
说明0402 22pF ±5% 50V C0G
品牌Cal-Chip Electronics
封装0402/1.0*0.5mm