Cal-Chip Electronics GMC21CG120J100NT
0805 12pF ±5% 100V C0G
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码GMC21CG120J100NT
说明0805 12pF ±5% 100V C0G
品牌Cal-Chip Electronics
封装0805/2.0*1.2mm