Cal-Chip Electronics GMC10CG100K50NT
0603 10pF ±10% 50V C0G
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码GMC10CG100K50NT
说明0603 10pF ±10% 50V C0G
品牌Cal-Chip Electronics
封装0603/1.6*0.8*0.8mm