Cal-Chip Electronics RM12F33R2CT
1206 33.2Ω ±1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/℃
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RM12F33R2CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装1206/3.2*1.6mm