Cal-Chip Electronics GMC04CG1R0C50NT
0402 1pF ±0.25pF 50V C0G
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码GMC04CG1R0C50NT
说明0402 1pF ±0.25pF 50V C0G
品牌Cal-Chip Electronics
封装0402/1.0*0.5mm