Cal-Chip Electronics RM10F4990CT
0805 499Ω ±1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/℃
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RM10F4990CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装0805/2.0*1.2mm