Cal-Chip Electronics GMC10CG0R5B100NT
0603 0.5pF ±0.1pF 100V C0G
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码GMC10CG0R5B100NT
品牌Cal-Chip Electronics
封装0603/1.6*0.8*0.8mm