Cal-Chip Electronics RM12F7502CT
1206 75kΩ ±1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/℃
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RM12F7502CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装1206/3.2*1.6mm