Cal-Chip Electronics RM10J271CT
0805 270Ω ±5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RM10J271CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装0805/2.0*1.2mm