Cal-Chip Electronics RM06F1211CT
0603 1.21kΩ ±1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/℃
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RM06F1211CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装0603/1.6*0.8*0.8mm