Cal-Chip Electronics RM10F1103CT
0805 110kΩ ±1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RM10F1103CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装0805/2.0*1.2mm