Cal-Chip Electronics RM12F1001CT
1206 1kΩ ±1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RM12F1001CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装1206/3.2*1.6mm