Cal-Chip Electronics GMC31CG101J50NT
1206 100pF ±5% 50V C0G
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码GMC31CG101J50NT
说明1206 100pF ±5% 50V C0G
品牌Cal-Chip Electronics
封装1206/3.2*1.6mm