Cal-Chip Electronics GMC04X7R103K25NT
0402 10nF ±10% 25V X7R
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码GMC04X7R103K25NT
说明0402 10nF ±10% 25V X7R
品牌Cal-Chip Electronics
封装0402/1.0*0.5mm