Cal-Chip Electronics RM06J105CT
0603 1MΩ ±5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RM06J105CT
品牌Cal-Chip Electronics
封装0603/1.6*0.8*0.8mm