Cal-Chip Electronics GMC31X7R222K50NT
1206 2.2nF ±10% 50V X7R
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码GMC31X7R222K50NT
说明1206 2.2nF ±10% 50V X7R
品牌Cal-Chip Electronics
封装1206/3.2*1.6mm