Cal-Chip Electronics GMC21CG101J100NT
0805 100pF ±5% 100V C0G
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码GMC21CG101J100NT
说明0805 100pF ±5% 100V C0G
品牌Cal-Chip Electronics
封装0805/2.0*1.2mm